Witaj!

Przypomnienie o rekolekcjach

E-mail Print PDF

Przypominamy wszystkim uczestnikom zapisanym przez liderów, że weekendowe rekolekcje dla członków wspólnot Odnowy w Duchu Świętym naszej diecezji odbędą się w Sadowiu w domu rekolekcyjnym ojców pasjonistów w dniach 08.02.-10.02.2019 r. Poprowadzi je Ksiądz Dariusz Kuliński. Temat: „Chrześcijanin na drodze do Boga”.

Czytaj dalej...

Nowa struktura dla katolickiej Odnowy w Duchu Świętym

E-mail Print PDF

Komuniakt ze strony www.odnowa.org

Pismo do wspólnot - listopad 2018

E-mail Print PDF

Nie chciałbym, bracia,
byście nie wiedzieli o darach duchowych.

1 Kor 12,1

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Kochani Bracia i Siostry!

Pragniemy rozwijać dary duchowe otrzymane od Boga, dlatego zapraszamy na spotkanie formacyjne dla liderów wspólnot Odnowy w Duchu Świętym Diecezji Kaliskiej i członków diecezjalnej rady odpowiedzialnych, które odbędzie się w Sadowiu w domu rekolekcyjnym ojców pasjonistów 8 grudnia 2018 r. w godzinach 9:00 – 16:00. Temat: Odkrywanie działania Ducha Świętego w moim życiu.

Czytaj dalej...

Pismo do wspólnot - wrzesień 2018

E-mail Print PDF

A sercami waszymi niech rządzi pokój Chrystusowy,
do którego też zostaliście wezwani w jednym Ciele.
I bądźcie wdzięczni!

Kol 3,15

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Kochani Bracia i Siostry!

Z wdzięcznością w nowym roku formacyjnym pragniemy się spotykać, by budować jedność i otwierać się na pokój Chrystusowy w mocy Ducha Świętego. We wrześniu dane nam było świętować 10-lecie istnienia wspólnoty Łamanie chleba w Krotoszynie. Teraz zapraszamy wszystkich związanych z Odnową w Duchu Świętym oraz sympatyków na Dzień Jedności, który odbędzie się w parafii św. Jana Chrzciciela w Rozdrażewie 20 października 2018 r. pod hasłem I dał się słyszeć z nieba szum. Powrót do źródła… Podajemy orientacyjny program, przypominając, że każdy z punktów jest ważny i pomaga nam tworzyć wspólnotę. Prosimy więc o zarezerwowanie odpowiedniego czasu.

Czytaj dalej...

Gwiaździsta Procesja Różańcowa

E-mail Print PDF

Zapraszamy 6 października na Gwiaździstą Procesję Różańcową ulicami Ostrowa. Szczegóły na plakacie poniżej...

Czytaj dalej...

Nowy koordynator Odnowy

E-mail Print PDF

1 czerwca 2018 r. Biskup Edward Janiak mianował nowego koordynatora do opieki nad grupami Odnowy w Duchu Świętym diecezji kaliskiej. Został nim ksiądz Michał Włodarski, który obecnie posługuje w parafii Najświętszego Zbawiciela w Ostrowie Wielkopolskim. Życzymy naszemu nowemu duszpasterzowi, by Duch Święty go prowadził, udzielał mądrości i wszystkich potrzebnych darów.

Jednocześnie serdecznie dziękujemy dotychczasowemu koordynatorowi – księdzu Andrzejowi Markowskiemu, który pełnił tę funkcję od 18 lat, a który pozostaje członkiem rady odpowiedzialnych. Wspominając życzliwość i otwartość księdza Andrzeja, również życzymy – szczególnie w roku jubileuszu 25-lecia kapłaństwa – wielu łask Bożych, niech Duch Święty umacnia, oświeca i utwierdza w posłudze kapłańskiej.