Witaj!

Rekolekcje zimowe 2013 - podsumowanie

E-mail Print PDF

Dziękujcie Panu, bo jest dobry,

bo Jego łaska trwa na wieki.

Ps 118,1

Zakończyliśmy zimowe rekolekcje formacyjne dla wspólnot z naszej Diecezji. Ci, którzy byli w Dobrzycy w tym roku wiedzą dobrze jak bardzo trzeba dziękować Panu za ten czas łaski.

 

Niezwykle intensywnie spędzony czas rekolekcji wypełniony był modlitwą, konferencjami i adoracją Najświętszego Sakaramentu. Dzięki księdzu Łukaszowi prowadzącemu rekolekcje odkrywaliśmy niezwykłość Pana Boga opisaną w Piśmie Świętym, a realizującą się w naszym życiu. Było w tym zadziwienie, zachwyt i zaskoczenie prostotą i zarazem głębią przekazu. W konferencjach pojawiły się ważne dla członków wspólnot Odnowy w Duchu Świętym słowa o wierze, jej pogłębianiu, o odnajdywaniu właściwej relacji z Panem Jezusem i z innymi ludźmi. Krótkie przerwy między zaplanowanymi etapami dnia oraz posiłki były okazją do odnowienia starych znajomości i zawierania nowych.

Bogu niech będą dzięki!

Materiały z rekolekcji (zdjęcia i nagrania) są dostępne na naszej stronie internetowej. Dostępne po zalogowaniu w menu  Formacja duchowa -> Rekolekcje -> Dobrzyca 2013