Witaj!

ICCRS_Komnikat_287

E-mail Print PDF

Wydanie 287 15 styczeń, 2015

List informacyjny Europejskiej Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej (Euccril)

W tym wydaniu: Więcej wiadomości o Razem dla Europy. Nowenna jest do pobrania a konto dla wszystkich uczestników pochodzących z Europy Wschodniej i Środkowej.

Razem dla Europy - sieć około 300 wspólnot i ruchów - planuje konferencję w Monachium od 29 czerwca do 2 lipca 2016. Zobacz Euccril 286.

Nowenna

Ta nowenna, która została napisana, żeby przygotować tę konferencję modlitewnie, może już być pobrana z www.kcv-net.nl/kcv/a/4090 po angielsku, francusku, niemiecku i po   polsku. Dziewięć rozważań i wypływających z nich modlitw. Dziewięć tematów, rozważań i impulsów modlitewnych, opartych na błaganiach zawartych w modlitwie Ojcze nasz.

(Nie można jej pobrać ze strony www.together4Europe.org, ale tam znajdziecie Państwo wszystkie informacje o tej konferencji.) Wydrukowane broszury z nowenną są w sprzedaży, ale wolno je pobrać i wydrukować jeśli trzeba.

Wszystkie wspólnoty i ruchy z Razem dla Europy są zaproszone, by odmawiać tę nowennę w jedności oraz jako przygotowanie na nasz kongres i zjazd w Monachium. Można tę nowennę odmawiać samemu lub razem na spotkaniach modlitewnych.

Kiedy? Zaleca się odmawiać nowennę wtedy, kiedy będzie odmawiana nowenna przed zesłaniem Ducha Świętego: rozpoczynając od Wniebowstąpienia (5 maj) aż do Zesłania Ducha Św. 2016. Możecie ją odmawiać również przez dziewięć dni przed kongresem, żeby przygotować się na te dni zjednoczoną modlitwą, 20-29 czerwca. Istnieje również możliwość, żeby odprawiać nowennę z tygodnia na tydzień, jednego określonego dnia w tygodniu jedno rozważanie, przez dziewięć tygodni.

Więcej propozycji na stronie 12 i 13 materiałów do pobrania.

Zniżka o 50%

Katolicka Odnowa Charyzmatyczna jest partnerem w tym projekcie. Konferencja jest otwarta dla członków wszystkich wspólnot i ruchów.

Komitet konferencji podjął nowe decyzje dotyczące uczestników pochodzących ze Środkowej i Wschodniej Europy. Ponieważ znaleźliśmy hojnego sponsora, będziemy w stanie udzielić rabat dla wszystkich uczestników pochodzących z Białorusi, Bośni - Hercegowiny, Chorwacji, Czech, Węgier, Litwy, Łotwy, Mołdawii, Polski, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Ukrainy. Oni otrzymają 50% zniżkę od kosztów rejestracji na konferencję i wsparcie w poszukiwaniu zakwaterowania w mieszkaniach prywatnych w Monachium. Jeśli mieszkasz w jednym z tych krajów, prosimy upewnić się, że zapytaliście Państwo o zniżkę podczas rejestracji!

Rejestracja

Z przyczyn logistycznych liczba uczestników kongresu jest ograniczona do 2 400. Rejestracja jest elektroniczna poprzez międzynarodową stronę www.together4europe.org jak również przez niemiecką wersję tej samej strony www.miteinander-wie-sonst.org. Proszę się rejestrować do, a nie po 17 kwietnia 2016.

Ten list informacyjny jest darmowy dla wszystkich zainteresowanych. Prośby o jego przysyłanie kierować do This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it ,a w temacie wpisać “Euccril” i wiadomość: “Yes, put me on the mailing-list of Euccril-English or/and Euccril-Français.” (Tak, dołącz mnie do listy mailowej Euccril- po angielsku lub/i do Euccril-po francusku.)

Ten List informacyjny "Info-letter" ma początki w roku 1999 i jest wydawany przez Europejską podkomisję ICCRS(the International Catholic Charismatic Renewal Services)( Posługa Międzynarodowej Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej). Przewodniczący: Christof Hemberger. Redaktor: Kees Slijkerman.

Wpłaty na terenie SEPA (większość terenu UE): dla ICCRS, IBAN DE84 7509 0300 0003 0100 74, BIC: GENODEF1M05.

Europejska strona internetowa, włączając wcześniejsze wydania Euccril oraz niektóre z jej hiszpańskich i chorwackich tłumaczeń na www.iccrs.eu.

 

Tłum. AS "Łamanie Chleba"