Witaj!

ICCRS_Komunikat_290

E-mail Print PDF

Wydanie 290 10 luty 2016

Info-list Europejskiej Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej (Euccril)

W tym wydaniu: Szkolenie dla Liderów Odnowy w Polsce, otwarte dla zapisujących się z całego świata.

Szkolenie dla Liderów

Od 6 do 13 sierpnia 2016 ICCRS będzie prowadzić Szkolenie dla Liderów (LTC) znów w Europie!

Polska Narodowa Komisja Posługi Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej (CCR) zaprosiła ICCRS, żeby poprowadzić LTC w Polsce; będzie ono dwujęzyczne (polsko-angielskie) i dlatego będzie otwarte dla zapisujących się z wszystkich krajów.

Program

LTC jest szkoleniem, który ICCRS organizowała do tej pory w wielu miejscach na całym świecie. W programie połaczenie zajęć z czasem na modlitwę i refleksję, warsztaty, pracę w małych grupach jak również czas na bycie razem we wspólnocie i pielgrzymowanie. Tematy zajęć to (pośród innych): Natura Odnowy, Chrzest w Duchu Świętym, Eklezjologia, Misja i Ewangelizacja w praktyce, Bycie Liderem w Odnowie/w grupie modlitewnej, Życie Lidera, Zadania Lidera i in.

Organizacja

LTC jest organizowane przez polską Odnowę, dlatego wszystkie informacje i zapisy trzeba kierować do Polski. Kontaktować się z ks. Wojciechem Nowackim This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Wspaniałe doświadczenie

Byłem na LTC na Słowenii w zeszłym listopadzie, było to wspaniałe doświadczenie dla wszystkich (młodych i starych), którzy naprawdę chcą wzrastać w umiejętniściach lidera, w rozumieniu nauczania Kościoła o tożsamości Odnowy i w dziedzinie ewangelizacji! Zachęcam wszystkich tych, którzy pragną służyć Panu na polu bycia liderem, żeby zapisać się na to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie!

 

Christof Hemberger

Przewodniczący ESCI (Europejska Podkomisja ICCRS)

 

Więcej: www.iccrs.org/en/formation-project i w Polsce: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 

Tłum. AS "Łamanie Chleba"