Witaj!

ICCRS_Komunikat_296

E-mail Print PDF

WYDANIE 296. 3 czerwca 2016

Info-list Europejskiej Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej (Euccril)

W tym wydaniu: Aktualizacja strony www.iccrs.eu.

Adres

Zawsze możesz znaleźć nasza stronę internetową wchodząc na www.iccrs.eu, adres, który prowadzi do www.isidor.se/ccreurope, gdzie specjalista informatyki Bengt Malmgren, zajmujący się szwedzką stroną Odnowy, zajmuje się sprawami technicznymi dla nas od 1999.

Posłuchaj w domu mówców z Warszawy

Umieściliśmy nagrania audio nauczań i homilii z naszej Europejskiej Konferencji we Warszawie w październiku 2015. Ta konferencja dała tak wiele inspirujących i informujących materiałów, że stworzyliśmy ich przegląd na specjalnej stronie: Warsaw 2015 AV-material. Możesz usłyszeć: Mary Healy, Johannes Hartl, Michelle Moran, świadectwa z Malty i Słowacji oraz homilie niektórych biskupów. Wszystko po angielsku i po polsku. Są także francuskie tłumaczenia angielskich tekstów i dużo zdjęć.

Informacje o innych krajach

Na naszej stronie można także przejść do sekcji NATIONS czyli narody. Tu można znaleźć listę wszystkich krajów Europejskich, a przy niektórych krajach można znaleźć notatkę ‘Short English information’ czyli ‘krótka informacja po angielsku’, a w niej trochę więcej informacji o Odnowie charyzmatycznej na Łotwie, w Rumunii i Norwegii. O Norwegii jest historia Odnowy w tym kraju: historia norweskiej grupy w Oslo i historia Filipińczyków, którzy także (jak w wielu krajach) mają własne katolickie grupy modlitwy.

 

Kees Slijkerman

 

Tłum. AS "Łamanie Chleba"