Witaj!

ICCRS_Komunikat_299

E-mail Print PDF

Wydanie WYDANIE 299, 12 październik 2016

Info-list Europejskiej Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej (Euccril)

W tym wydaniu: W dniu 18 lutego w przyszłym roku będzie 50 lat od kiedy powstała Katolicka Odnowa Charyzmatyczna. Komisja Młodych ICCRS zaprasza wszystkich do spotkania z Panem tego dnia.

Drodzy Bracia i Siostry z Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej,

w imieniu Komisji Młodych ICCRS zapraszamy wszystkich członków Odnowy, aby przyłączyć się do nas na godzinnej adoracji 18 lutego 2017 jak podczas weekendu w Duonesne, kiedy Pan wylał Swojego Ducha na Kościół i narodziła się Katolicka Odnowa Charyzmatyczna. My jako młodzi liderzy zostaliśmy zainspirowani podczas Prorockich Konsultacji Odnowy w Betlejem w listopadzie 2013, by zaprosić wszystkich młodych ludzi z Odnowy, żeby się zebrać razem jednego dnia i by udostępnić to na Facebooku. To wydarzenie nazywa się "Come to me" czyli "Przyjdź do mnie".

Pierwszy raz takie wydarzenie odbyło się w 2014 roku, a teraz zapraszamy ludzi w każdym wieku, by przyłączyć się do nas w modlitwie.

Łączymy się po całym świecie w jedności, jako jedna rodzina, by modlić się do Pana, aby dzięki Jego łasce nastąpiło świeże wylanie Ducha Świętego i żebyśmy 50 lat od narodzin Odnowy widzieli odnowienie przychodzące na ten świat.

Szczegóły

Do kogo się zwracamy? Do wszystkich włączonych w jakikolwiek przejaw działalności Odnowy Charyzmatycznej w Kościele Rzymskokatolickim.

Gdzie? Gdziekolwiek możecie się spotkać na modlitwie jako grupa.

Kiedy? Preferowana data to 18 luty 2017. Jeśli ta data nie pasuje, przed lub po tej dacie.

Jak? Tak jak Duch Święty was poprowadzi. Może to być adoracja, uwielbienie, lub modlitwa w ciszy - po prostu spotkajcie się razem w obecności Pana!

Proszę zorganizujcie to wydarzenie na poziomie lokalnym. Spróbujcie zebrać razem wszystkie grupy modlitewne, wspólnoty, posługujących itp. w waszej okolicy: modlitwa w zjednoczeniu ma większa moc!

Kontakt

Mile widziane są posty, zdjęcia lub jakakolwiek inna forma wiadomosci na naszej grupie na Facebooku

www.facebook.com/youth.ccr

Nie mogę się doczekać naszego złączenia w modlitwie! Niech Bóg wam wszystkim błogosławi,

Ian Yardley,

W imieniu Komisji Młodych ICCRS

 

 

Tłum. AS "Łamanie Chleba"