Witaj!

Pismo do wspólnot - luty 2018

E-mail Print PDF

„W Nim mamy odkupienie przez Jego krew
- odpuszczenie występków,
według bogactwa Jego łaski.”

Ef 1,7

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Kochani Bracia i Siostry!

Chcąc żyć na co dzień odkupieniem w Jezusie, musimy się nieustannie formować i pogłębiać naszą wiarę, nadzieję i miłość, dlatego zapraszamy na spotkanie dla liderów i animatorów Odnowy w Duchu Świętym, które odbędzie się w parafii św. Andrzeja Apostoła w Choczu 10 marca 2018r. Podajemy orientacyjny program, przypominając, że każdy z punktów jest ważny i pomaga nam tworzyć wspólnotę. Prosimy więc o zarezerwowanie odpowiedniego czasu.

10:00 – Eucharystia z nauką (kościół)
11:00 – konferencja „Jestem zbawiony, czyli żyję zmartwychwstaniem” (kościół)
11:45 – Adoracja Najświętszego Sakramentu (kościół)
12:45 – sprawy organizacyjne przy kawie i herbacie
13:45 – dzielenie (podsumowanie rekolekcji, sprawy wspólnot – głównie formacja)
14:45 – uwielbienie
ok. 15:15 – zakończenie.

Zapraszamy serdecznie wszystkich odpowiedzialnych i kapłanów – opiekunów wspólnot.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia naszych rekolekcji zimowych w Sadowiu, w szczególny sposób Księdzu Pawłowi Gomółce jako prowadzącemu. Dziękujemy też wszystkim, którzy kontynuują modlitwę i post za Odnowę w naszej diecezji w I czwartki miesiąca.

Zaproszenia na spotkanie liderów i animatorów w ramach Ogólnopolskiego Czuwania Odnowy w Duchu Świętym w Częstochowie (piątek – 18.05.18.) będą przydzielane dla wspólnot naszej diecezji na spotkaniu w Krotoszynie. Prosimy, by pamiętać, że wszystkie zgłoszenia i wpłaty będą musiały być wysłane razem, dlatego liderzy powinni przyjechać do Chocza z danymi osób zainteresowanych oraz opłatami 70zł (opłata organizacyjna – 45 zł, obiad – 15 zł, kolacja – 10 zł). Szczegóły na spotkaniu.

W związku z Ogólnopolskim Czuwaniem Odnowy w Duchu Świętym w Wigilię Zesłania Ducha Świętego będziemy proponować czuwanie w diecezji w niedzielę Zesłania Duch Świętego po południu w Ostrowie.

Myślimy nad propozycją rekolekcji letnich – przeżywania ich w lipcu w Mokrzeszowie razem z diecezją świdnicką. Prosimy, by zorientować się we wspólnotach, ile osób byłoby zainteresowanych wyjazdem.

Wszystkich członków wspólnot Odnowy w Duchu Świętym zachęcamy do modlitwy – szczególnie w czwartki – za wszystkie dzieła podejmowane przez Kościół Diecezji Kaliskiej. Modlimy się także w intencjach Ogólnopolskiego Czuwania Odnowy w Duchu Świętym w Częstochowie (18-19.05.2018r.).

Niech Was oświeca i prowadzi Duch Święty!

 

Diecezjalny Zespół Koordynatorów Odnowy w Duchu Świętym