Witaj!

Pismo do wspólnot - listopad 2018

E-mail Print PDF

Nie chciałbym, bracia,
byście nie wiedzieli o darach duchowych.

1 Kor 12,1

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Kochani Bracia i Siostry!

Pragniemy rozwijać dary duchowe otrzymane od Boga, dlatego zapraszamy na spotkanie formacyjne dla liderów wspólnot Odnowy w Duchu Świętym Diecezji Kaliskiej i członków diecezjalnej rady odpowiedzialnych, które odbędzie się w Sadowiu w domu rekolekcyjnym ojców pasjonistów 8 grudnia 2018 r. w godzinach 9:00 – 16:00. Temat: Odkrywanie działania Ducha Świętego w moim życiu.

Informujemy, że weekendowe rekolekcje dla członków wspólnot Odnowy w Duchu Świętym naszej diecezji odbędą się w Sadowiu w domu rekolekcyjnym ojców pasjonistów w dniach 08-10 lutego 2019 r. Poprowadzi je Ksiądz Dariusz Kuliński. Koszt: 150 zł. Niestety, nie wszystkie wspólnoty przesłały rozeznanie tematyki. Dziękujemy tym, którzy wywiązali się z zadania do 10.11., jak prosiliśmy w Rozdrażewie. Temat rekolekcji: Chrześcijanin na drodze do Boga.

Jednocześnie bardzo prosimy odpowiedzialnych o zorientowanie się, ilu byłoby chętnych na te dni skupienia i przekazanie list z zaliczkami 50 zł Janowi Kołodziejskiemu na spotkaniu w Sadowiu, czyli 08.12.2018 r. Przypominamy, że dom może przyjąć, nawet z dojeżdżającymi, tylko do 65 osób, liczyć się więc będzie kolejność zapisów.

Informujemy, że kolejne spotkanie z Ojcem w Kaliszu w Sanktuarium Serca Jezusa Miłosiernego (jezuici) w godzinach 18-21 odbędzie się 23.12.2018 r.

Przypominamy również, że w I czwartki miesiąca można włączyć się w modlitwę za Odnowę w Duchu Świętym Diecezji Kaliskiej przez post i godzinną Adorację Najświętszego Sakramentu.

Wszystkich członków wspólnot Odnowy w Duchu Świętym zachęcamy do modlitwy za te inicjatywy, za chorych z naszych grup oraz za wszystkie dzieła podejmowane przez Kościół Diecezji Kaliskiej (szczególnie we czwartki).

Niech Was oświeca i prowadzi Duch Święty!

 

Diecezjalny Zespół Koordynatorów Odnowy w Duchu Świętym